TurKuaZ.biZ Wap Chat Mobil Sohbet Sistemleri
TurKuaZ SiSTEM SÖZLEŞMESİ
MADDE 1) Sözleşme Süresi dolmayan hizmetin iptali istenmesi halinde kalan süre için geri ödeme yapılmaz.
MADDE 2) Sözleşme süresi 1 (bir) yildir. Ödemeler sözlesme süresi içinde bir kez yapilir. Taraflar sözlesme bitimine 20 (yirmi) gün kala sözlesmeyi sonlandirabilirler veya yenileyebilirler.20 gün önceden islem yapimamis Wap roommesj Sitelerimiz Kapanmasi Durumunda TurKuaZ SisTeM'i, Sorumlu Tutamaz.
MADDE 4) TurKuaZ SisTeM oluşumunun itibarına ve saygınlığına zarar verecek eylemlerde bulunan MÜŞTERİ'nin Lisansı iptal edilir ve iptal edilen lisans içinMÜŞTERİ hak talep edemez.
MADDE 4) Ortak Lisans kullanımında, ortaklar tarafından yetkili MÜŞTERİ seçilmemiş ise, MÜŞTERİ, Lisans ücretini karşılayan kişi olarak belirlenir.
MADDE 5) MÜŞTERİ'nin TurKuaZ altında hizmet alan diğer MÜŞTERİ'ler arasında çıkacak anlaşmazlık, husumet, rahatsızlık tarafların kendi sorumluluğundadır ve TurKuaZ SisTeM sorumluluk kabul etmez.
MADDE 6) TurKuaZ SisTeM dahilindeki bir site sistemden ayrılmak isterse Ftp kapali kaynak kodu oldugu icin Sadece Domain Devredilir. Hic Bir Site Sahibi Veritabanini Alma İsteğinde bulunamaz çunku TurKuaZ SQL Veritabanı diğer sistemlerden farklıdır.
MADDE 7) Taşınma talebinde bulunan bir site TurKuaZ SisTeMİ dışında hiç bir sitenin reklamı DUYURU, LOGO, ALT LiNK olarak veremez, ekleyemez.
MADDE 8) TurKuaZ SisTeMLERİ Küfür,İllegal içerik, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına Aykırı (din,dil,ırk ayrımı vs.) Yayın yaparsa süreli kapatma Ceza Alabilir.
MADDE 9) Sözleşme üçüncü şahıslara kapalıdır. Sözleşme süresince saklanan veriler yalnızca idare veya yargi organlarinca yürütülecek yargılama veya soruşturma faaliyetlerinde ilgili kurumun faaliyeti sürdürmekle yetkili kişisine açıklanır.
Madde 10) TurKuaZ SisTeM Kullanim nedeniyle meydana gelebilecek her türlü idari, mali ve hukuki islem ve eylemden sorumlu degildir.
Madde 11) MÜSTERI TurKuaZ SisTeM'in sagladigi yazilim ve barindirma hizmetini Türkiye Cumhuriyeti Yasalarina, Türkiye Cumhuriyeti'nin taraf oldugu uluslar arasi sözlesmelere, diger uluslar arasi sözlesmelere ve diger ülke yasalari ve ulusal hukuk mevzuatina uygun sekilde kullanmalidir.
Madde 12) MÜSTERI'nin yazılım(lar) ile ilgili teknik sorunlari ve talepleri konusunda TurKuaZ SisTeM ücretsiz teknik destek saglayacaktir.
Madde 13) Siteler arası sohbette yapımcıyı küçük düşürücü yazilar yazmak yasaktir.
Madde 14) TurKuaZ SisTeM Dahilindeki siteler, Belirli güncellemelerden ücretsiz faydalanabilir
Madde 15) TurKuaZ SisTeM'den ayrılmış olan siteler sonrasında geriye dönük hak talep edemez başka sistemler yaşadıkları herhangi bir sorunda TurKuaZ SisTeM asla sorumlu tutulumaz.
Madde 16) TurKuaZ SisTeM'e geçmiş olan MÜŞTERİ'ler bu sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılır.
Geri Dön Siteye Git
harikachat.net © 2022 TurKuaZ
Harikachat.net@gmail.com